Logo
Osobní odběr zdarma
Pondělí - pátek
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Ze života e-shopu 1. díl

2.2.2020

Jak mě napadlo mít e-shop? To už přesně nevím, protože je to opravdu dávno. Ale asi se to nijak nevymyká ostatním e-shopům, které založily mladé maminky.

V roce 2009 mi skončila druhá mateřská (dnes rodičovská) a já šla hrdě ukončit pracovní poměr ke svému zaměstnavateli. Nešlo by to totiž skloubit úplně lehce - malé děti, 30km dojíždění, směny, vytížený manžel a já se nerada stresuju. Suverénně jsem si myslela, že si tímto krokem zajistím pohodu. :D No... rok a půl jsem nemohla sehnat práci, v mezičase jsem se snažila přivydělat si prodejem kosmetiky a líčením (vizážistika jako "profi" koníček mi zůstala doteď) a časem jsem pochopila, že nejsem ten správný typ na tohle podnikání. V létě 2010 uzrával nápad na vlastní e-shop, to je totiž (zdálo se) nejlepší možný způsob pro introvertního podnikavce. :-) Nápad byl, vzhledem k tomu, že jsem doma měla dvě malé děti, víceméně jasný, takže jsem koupila doménu, oslovila obchodně zkušenější kamarádku a šly jsme do toho. Během podzimu jsem si našla zaměstnání a zároveň zjisťovala, že mě dětský sortiment nebaví. Táhlo mě to jinam.

Když mi bylo asi patnáct, objevila moje maminka českou firmu, která vyráběla (a dodnes vyrábí) ekologické výrobky. (Dodnes je to moje srdcovka, takže ani v Naturalo.cz některé výrobky nechybí.) Vzhledem k mým alergiím a kožním problémům jsme doma začali používat ekoprodukty. A jak se říká, co se v mládí naučíš... :-) Za pár let jsem se stala maminkou a po pár pokusech s klasickou drogerií jsem se vrátila k tomu, co jsem se naučila doma. K tomu přispěla i skvělá tchyně, takže když je člověk takto ovlivněný z obou stran, kam se asi jinam může vydat? :-) A tak mě to táhlo k přírodním produktům víc než k dětskému zboží.

Na začátku roku 2011 jsem předala e-shop kompletně kamarádce a 21. dubna 2011 jsem založila svůj e-shop Ekověci.cz (a dalo by se říct rodinný e-shop, stejně jako Naturalo.cz, protože vše testuju na své rodině). A o tom zase příště.

Kateřina

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky

Kde nás najdete

Naturalo.cz
U Stadionu 749
537 03  Chrudim 3

Kontakty
Kateřina Zelená
Kateřina Zelená
Pondělí - pátek
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz