Logo
Osobní odběr zdarma
Pondělí - pátek
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
03.03.2020
Naše značky

Nepije?

Moje taky ne.

Odmala bezproblémové dítě, ale prostě nepije! Doma jsme to vyřešili připomínáním, sladkými šťávami (bohužel) a skleničkami s obrázky. Ale venku? Ve škole? Na internetu jsem objevila Zdravou lahev. Dcera si vybrala obrázek, který se jí nejvíc líbil, na výběr je jich dost. Já dohlédla na to, aby se lahev hezky vešla do kapsy u školního batohu, aby nebyla těžká a moc veliká do malé dětské ručky. Také aby si ji mohla dobře otevřít a zavřít a mohla si ji kdykoli během dne doplnit - např. čajem ve škole, doma šťávou a vyrazit ven nebo na kroužek. Podle potřeby jsem lahev doplnila o novou barevnou zátku a za pár let i krytkou, když po letech testování přišla na trh. A s věkem samozřejmě přišla na řadu výměna za větší velikost a obrázek pro slečnu. :-)

Tenkrát jsem neměla myčku, takže jsem lahev jednoduše vymývala pomocí kulatého kartáče a vody s trochou ekoprostředku na nádobí a jednou za čas ji v hrnci 5 minut vyvařila.

Takže pokud i vám nepije, zkuste Zdravou lahev, třeba to pomůže jako u nás. :-)

PS: Po čase přišla inovace ve výrobě a výrobce přišel s materiálem, který se používá v lékařství a farmacii. Je stejně lehký a stejně pevný, takže když vám spadne na zem, utrpí možná trochu na kráse, ale nerozbije se jako skleněná lahev. Jen tedy pozor na velké výšky - synovi se jednou podařil husarský kousek a lahev plná šťávy se při dopadu z několikametrové výšky rozletěla po školní šatně. Ale to už je dávno, takže to bereme jako úsměvnou školní historku. :-)

Kateřina z Naturalo.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Kde nás najdete

Naturalo.cz
U Stadionu 749
537 03  Chrudim 3

Kontakty
Kateřina Zelená
Kateřina Zelená
Pondělí - pátek
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz